Звернення Сергія Сіряченка з нагоди Дня Соборності України!

Звернення Сергія Сіряченка з нагоди Дня Соборності України!

Шановні мешканці Лубенського району! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Соборності України!

Це свято відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки - знакової події, що об’єднала в єдину соборну державу Українську Народну і Західноукраїнську Народну Республіки.

Саме цього дня, вперше за майже шість століть, ми зробили серйозний крок уперед на шляху до реалізації прадавньої мрії, довели світові, ворогам і самим собі, що ми здатні до конкретних дій задля утвердження держави, ім’я якій - Україна!

Не втрачає своєї значущості ідея соборності й в умовах сьогодення, адже нині на фронті воїни-патріоти продовжують захищати від ворога наші землі. Тож низький уклін, шана та особлива подяка героям, які так само як і їхні попередники, відстоюють не лише незалежність, а й соборність Української Держави.

З нагоди свята бажаю кожному міцного здоров’я, добробуту, злагоди, взаєморозуміння та миру. Нехай розум, воля і любов до рідного краю гуртують нас у всіх справах на благо розвитку вільної демократичної України!

Наша єдність – це наша зброя!

Разом до перемоги! Зі святом!

Начальник районної

військової адміністрації