Інформація про виконання районного бюджету за 2021

1.  Інформація про виконання районного бюджету

Лубенського району станом на 1 січня 2022 року

Доходи районного бюджету Лубенського району з урахуванням міжбюджетних трансфертів за 2021 рік надійшли у сумі 2 503,6 тис.грн, що складає 100,2% до планових показників на рік.

2.

Доходи районного бюджету Лубенського району без урахування міжбюджетних трансфертів по загальному за 2021 рік забезпечено у сумі 669,2 тис.грн, що складає 111,7 % до планових показників.

Найбільшу питому вагу 36,6% в доходах загального фонду районного бюджету без урахування міжбюджетних трансфертів та 9,8%  з урахуванням міжбюджетних трансфертів займають адміністративні штрафи, фактичні надходження яких склали 244,9 тис.грн, плати за надання адміністративних послуг надійшло – 179,1 тис.грн, інших надходжень 225,1 тис.грн, адміністративного збору – 1,8 тис.грн, орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим державним майном – 18,3 тис.грн.

До районного бюджету в звітному періоді надійшло субвенцій з місцевих бюджетів - 1 834,3 тис.грн (73,3% в питомій вазі), в тому числі з обласного бюджету – 690,9 тис.грн, бюджетів територіальних громад – 1 143,4 тис.грн.

До спеціального фонду районного бюджету Лубенського району надходження не планувалися. Надійшли відсотки за користування довгостроковим кредитом, що надається з місцевих бюджетів молодим сім`ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) та придбання житла  у сумі 0,05 тис. грн.

Видатки районного бюджету Лубенського району проведено у сумі 7599,3 тис.грн. що становить 95,8% уточнених призначень, в тому числі за загальним фондом  -  6908,8 тис.грн. що становить 94,7% уточнених призначень.

На оплату праці із нарахуваннями використано 6 382,6 тис.грн, що в питомій вазі складає 84,0%, на оплату комунальних послуг – 131,3 тис.грн., на придбання предметів, матеріалів, обладнання та інвентарю – 165,5 тис.грн, оплата послуг (крім комунальних) – 116,7 тис.грн, видатки на відрядження – 4,0 тис.грн, інші виплати населенню – 59,5 тис.грн, інші поточні видатки – 47,1 тис.грн., окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм не віднесені до заходів розвитку – 2,1 тис.грн.

Профінансовано видатки загального фонду по Лубенській районній раді у сумі 5620,1 тис.грн або на 94,6%, у тому числі на виплату заробітної плати з нарахуваннями працівникам Лубенської районної ради та звільненим працівникам районних рад у сумі 5231,8 тис.грн.

Проведено розрахунки із звільненими працівниками районних державних адміністрацій ліквідованих районів на загальну суму 1136,1 тис.грн., в тому числі: відділів освіти  - 888,8 тис.грн, відділів культури – 74,7 тис.грн, центру соціальних служб – 172,6 тис.грн.

На утримання трудового архіву направлено кошти субвенцій з місцевих бюджетів (Лубенської міської територіальної громади, Новооржицької та Ромоданівської селищних територіальних громад, Сенчанської сільської територіальної громади) на загальну суму 93,1 тис.грн, з яких використано на виплату заробітної плати з нарахуваннями 91,0 тис.грн, інші видатки склали 2,1 тис.грн.

На соціальне забезпечення ( на поховання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю) використано кошти обласного бюджету у сумі 59,5 тис.грн.

Видатки районного бюджету Лубенського району за спеціальним фондом проведено у сумі  690,5 тис.грн. що становить 109,4% уточнених призначень.

Головним розпорядником коштів районного бюджету управлінням соціального захисту населення Лубенської районної державної адміністрації у 2021 року освоєно кошти спеціального фонду у сумі 631,4 тис.грн і проведено виплату грошової компенсації для отримання жилого приміщення учаснику бойових дій з числа внутрішньо переміщених осіб.

Головним розпорядником районною радою за звітний період використано залишки коштів спеціального фонду районного бюджету, що склалися на 1 січня 2021 року, у сумі 59,1 тис.грн, в тому числі на придбання предметів, матеріалів, обладнання та інвентарю 42,2 тис.грн, на оплату послуг (крім комунальних) – 15,5 тис.грн, інші поточні видатки – 1,4 тис.грн.

Повернення коштів за користування довгостроковим кредитом, що надавався з місцевого бюджету молодим сім`ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) та придбання житла склали  -1,0 тис. грн.

Загальний фонд районного бюджету виконано з дефіцитом у сумі 4405,3 тис.грн.

Спеціальний фонд бюджету виконано з дефіцитом у сумі 689,5 тис.грн.

Дефіцит за загальним та спеціальним фондами районного бюджету  пояснюється направленням на видатки протягом 2021 року залишків коштів, які утворилися станом на 1 січня 2021 року.

Кредиторської заборгованості по оплаті праці з нарахуваннями та по оплаті за енергоносії станом на 01 січня 2022 року не допущено.

ДолученняРозмір
zvit_za_2021.xls103.5 КБ