Підсумки І туру Конкурсу "Кращий державний службовець"

Версія для друкуВерсія для друку

Організаційний комітет з проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" Лубенської районної державної адміністрації  повідомляє, що згідно постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.2007 року   № 1152 "Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" у квітні 2018 року проведено І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець.

За підсумками І туру Конкурсу  переможцем у номінації «Кращий керівник» визнано Бутрим Тетяну Олексіївну – начальника відділу внутрішньої політики та контролю апарату райдержадміністрації.

Лауреатами Конкурсу у номінації «Кращий керівник» визнано:       

Іващук Олену Григорівну  – завідувача сектору державної реєстрації – державного реєстратора райдержадміністрації;

Хованську Світлану Гаврилівну – начальника відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Перемогу у номінації «Кращий спеціаліст» здобула Сухина Тетяна Миколаївна - адміністратор відділу з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

Лауреатами Конкурсу у номінації «Кращий спеціаліст» визнано:

          Дзину Ніну Іванівну – головного спеціаліста відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації;

            Огуленко Анну Павлівну – головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації;

          Денисову Наталію Миколаївну – провідного спеціаліста відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення райдержадміністрації;

Губську Олену Василівну – провідного спеціаліста відділу у справах інвалідів, ветеранів та постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи управління соціального захисту населення райдержадміністрації.         

Цьогорічний конкурс вкотре показав, що на державній службі працюють професійні, висококваліфіковані  спеціалісти, які успішно та ініціативно виконують службові обов’язки та мають організаторські здібності.                    

Щиро вітаємо переможців і лауреатів І туру  Конкурсу!

Наверх ↑