ПЛАН РОБОТИ Громадської ради при Лубенській районній державній адміністрації на 2019 рік

ПЛАН РОБОТИ

Громадської ради при Лубенській районній державній адміністрації

на 2019 рік

Термін проведення

1. Про стан реконструкції мосту через Сулу (дорога М-03 Засулля-Лубни) і термін введення його в експлуатацію.
  2. Про перспективи ремонту доріг у межах Лубенського району протягом 2019 року.
  3. Про підготовку закладів освіти, культури і медицини до опалювального сезону 2019-2020 років.
  4. Про затвердження плану роботи Громадської ради при Лубенській райдержадміністрації на 2019 рік.
  5. Про висунення кандидатури від Громадської ради для занесення на Районну дошку пошани у 2019 році.

Засідання Громадської ради з питань:

1. Профілактика соціального сирітства, поширення сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, захист житлових та майнових прав дітей даної категорії.
  2. Про роботу закладів охорони здоров’я, які функціонують у Лубенському районі .
  3. Про комунальні послуги і тарифи для громадян Лубенського району.

Засідання Громадської ради з питань:

1. Про районний бюджет на 2020 рік.

2. Обговорення Програми соціально-економічного розвитку району на 2020 рік

3. Обговорення орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю щодо формування та реалізації державної політики з важливих питань державного і суспільного життя та актуальних місцевих питань у 2020 році.

Листопад-грудень

Інші заходи за участю громадськості

1

Зустріч за «круглим столом» обговорення питань соціального захисту ветеранів війни.

3

Зустріч за «круглим столом»: соціальний захист, пенсійне забезпечення та медичне обслуговування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС.

7

Зустріч за «круглим столом»: Незалежність України:  здобутки та погляд у майбутнє.

9

Зустріч за «круглим столом»: Щодо стану пасажирських перевезень на території Лубенського району.

10

Зустріч за «круглим столом»: Обговорення питань соціального захисту осіб з інвалідністю.

Голова громадської ради

при Лубенській райдержадміністрації                                                                                                                      В.В. Новіков