План роботи районної державної адміністрації на ІV квартал 2019 року

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

24.09.2019                                      м. Лубни                                     № 156

Про план роботи районної

на ІV квартал 2019 року

Відповідно до регламенту районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 20.11.2007           № 404 «Про регламент Лубенської районної державної адміністрації»                (у редакції розпорядження голови райдержадміністрації від 03.07.2018 № 226 зі змінами):

1. Затвердити план роботи районної державної адміністрації на ІV квартал 2019 року (додається).

2. Першому заступнику, заступнику, керівнику апарату, керівникам управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації, інших служб забезпечити своєчасну підготовку та виконання запланованих заходів.

Виконувач обов’язків

голови районної державної

адміністрації                                                                             І.НЕСТЕРЕНКО

ДолученняРозмір