Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження «Про затвердження Умов проведення конкурсу з визначення пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Лубенського району»

Повідомлення про  оприлюднення проекту розпорядження

Відповідно до статей  6, 13, 20, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 7, 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року № 176 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2007 року № 1184) та Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081(із змінами) оприлюднюється проект розпорядження голови Лубенської райдержадміністрації «Про затвердження Умов проведення конкурсу з  визначення   пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального  користування, які не виходять за межі території Лубенського району».

Розробник – управління агропромислового і економічного розвиту, торгівлі, транспорту та залучення інвестицій Лубенської райдержадміністрації.

Проект рішення спрямований – на проведення конкурсу з визначення пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Лубенського  району.

Підставою для розробки проекту є закон України «Про місцеві державні адміністрації», закон України «Про автомобільний транспорт», Правила надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року № 176 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2007 року № 1184) та Порядок проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 (із змінами).

Пропозиції та зауваження до проекту розпорядження приймаються в усній чи письмові формі протягом одного місяця з дня його оприлюднення за адресою: м. Лубни, пл. академіка Олексія Бекетова, 19, каб. 15, тел. 77471.

Проект розпорядження