Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування

До уваги мешканців Лубенського району!

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації Детального плану території земельної ділянки кадастровий номер 5322887000:09:002:0057 розташованої за межами населеного пункту біля с. Вили на території Тарандинцівської сільської ради Лубенського району Полтавської області

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

Детальний план території земельної ділянки кадастровий номер 5322887000:09:002:0057 розташованої за межами населеного пункту біля с. Вили на території Тарандинцівської сільської ради Лубенського району Полтавської області

Стислий виклад змісту:

Проєкт містобудівної документації складається з пояснювальної записки та графічних матеріалів; розділу «Охорона навколишнього природного середовища», що, відповідно до п. 3 ст. 11 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», є звітом про стратегічну екологічну оцінку (далі – СЕО), розділів ІТЗ ЦЗ (ЦО).

У звіті про СЕО проведена оцінка впливу на навколишнє природне середовище розробленого детального плану (вплив на атмосферне повітря, воду, грунти, природні ресурси, флору і фауну), на існуючі та проєктні споруди, а також на стан здоров’я та добробут населення (небезпека для здоров’я населення, соціально-економічні наслідки, поводження з відходами, транспорт, розвиток інфраструктури тощо).

2) Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Лубенська районна державна адміністрація, пл. ак. Бекетова, 19, м. Лубни, 37503; тел. (+3805361) 71-0-99, e-mail: luben_rda@adm-pl.gov.ua

3) Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

Дата розміщення документу державного планування та звіту про СЕО на офіційному веб-сайті Лубенської районної державної адміністрації http://www.adm-pl.gov.ua/lubny 02.04.2021 р., строк проведення громадського обговорення - з 02.04.2021 р. по 02.05.2021 р.;

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

-  надання письмових зауважень та пропозицій до Лубенської районної державної адміністрації;

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення): 15.04.2021 р. в приміщенні Лубенської районної державної адміністрації (початок об 11.00) за адресою: пл. ак. Бекетова, 19, м. Лубни;

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адреса, за якою можна ознайомитися з проєктом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

відділ інфраструктури, будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства Лубенської районної державної адміністрації, пл. ак.Бекетова, 19, м. Лубни, 37503; тел. (05361) 7-47-84, 74-498, E-Mail: info@lubny-rada.gov.ua.

Контактні особи – начальник відділ інфраструктури, будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства Лубенської районної державної адміністрації  -Тіщенко Аліна Анатоліївна, голова Лубенської районної державної адміністрації Сергій Миколайович Сіряченко, тел./факс (05361) 74-498 .

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреса та строки подання зауважень і пропозицій:

Контактні особи – начальник відділ інфраструктури, будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства Лубенської районної державної адміністрації  - Тіщенко Аліна Анатоліївна, тел./факс (05361) 74-498 .

Строк громадського обговорення - з 02.04.2021р. по 02.05.2021р.;

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

офіційні веб-сайти Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України - mepr.gov.ua, Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації - www/eco-poltava.gov.ua, офіційний веб-сайт Лубенської районної державної адміністрації - http://www.adm-pl.gov.ua/lubny

4) необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту документа державного планування.

При виконанні звіту про СЕО підстав для проведення транскордонних консультацій щодо проєкту документа державного планування немає.

Голова Лубенської районної

державної адміністрації                                                               С. СІРЯЧЕНКО

ДолученняРозмір
chema_analizu_ohoroni_navkolishnogo_prirodnogo_seredovishcha.jpg167.21 КБ