Призначення житлових субсидій з 1 травня 2021 року

Версія для друкуВерсія для друку

Призначення житлових субсидій з 1 травня 2021 року

14 квітня 2021 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №420 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів», якою внесено зміни до порядку надання субсидій з травня 2021 року.

  Постановою Кабінету Міністрів України доповнено перелік умов, за яких субсидія не призначається, зокрема у разі, якщо будь-хто із членів домогосподарства або член сім'ї особи із складу домогосподарства:

  - має у власності більше ніж один транспортний засіб, з року випуску якого минуло менше ніж 15 років (крім мопеда і причепа);

  - має у власності більш ніж одне житлове приміщення (квартиру, будинок), крім житла, розташованого на тимчасово окупованій території або непридатного для проживання;

  - протягом 12 місяців перед зверненням на суму понад 50 тис. грн. здійснили купівлю, в тому числі безготівкової або готівкової іноземної валюти, банківських металів, оплатили послуги, здійснили внески до статутного капіталу, надали фінансову допомогу (позику);

  - на 1 число місяця, з якого призначається житлова субсидія має на депозитному рахунку кошти у сумі, що перевищує 25-кратний розмір прожиткового мінімум для працездатних осіб встановленого для працездатних осіб на 1 січня року, в якому призначається житлова субсидія (у 2021 році - 56 750 грн.).

  З травня 2021 року житлова субсидія надається у грошовій готівковій формі. Призначення житлової субсидії (у тому числі на наступний період) здійснюється лише після подання нових заяви про призначення та надання житлової субсидії та декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.

  Оновлені бланки заяви та декларації вже затверджено Міністерством соціальної політики (наказ Мінсоцполітики від 07.05.2021 № 242) та зареєстровані у Мін'юсті.

  ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!!! У разі звернення за призначенням субсидії протягом травня-вересня 2021 року зберігається право на її призначення з травня 2021 року.

  Просимо усіх, хто потребує підтримки держави при оплаті житлово-комунальних послуг,  не створювати масових скупчень в умовах запроваджених карантинних заходів, адже житлова субсидія особам, які звернулися за її призначенням у будь-який місяць з травня до вересня 2021 року , буде нарахована починаючи з травня 2021 року.

  Прийом документів на призначення житлової субсидії проводиться:

  - відділами соціального захисту відповідної територіальної громади або визначеними посадовими особами виконавчого органу сільської, селищної, міської ради;

  -уповноваженими особами старостинських округів;

  - посадовими особами центру надання адміністративних послуг (у разі їх створення);

          При собі необхідно мати: паспорт, реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код), інформацію про паспортні дані та реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) членів домогосподарства та членів їх сімей (в тому числі, які зареєстровані за іншою адресою), інформацію про особові рахунки організацій-надавачів житлово-комунальних послуг (зазначається у платіжних квитанціях або розрахункових книжках), інформацію про виплатні реквізити банківської установи для виплати субсидії.

          Документи на призначення субсидії також можливо направити поштою на адресу відділу управління соціального захисту населення Лубенської райдержадміністрації за місцем проживання або в електронному вигляді через сайт Мінсоцполітики в розділі Е-сервіси за посиланням:  https://subsidii.mlsp.gov.ua/ .

          Бланки нової заяви та декларації можливо роздрукувати з веб-сайту райдержадміністрації в розділі «Управління соцзахисту інформує» або отримати безпосередньо у місцях прийому документів.

 

Додаток: заява та декларація в електронному вигляді

 

ДолученняРозмір
deklarac1ya-2021-2.doc104 КБ
zayava-2021-1-2.doc66 КБ
Наверх ↑