ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

19.03.2021                                      м. Лубни                                                №  72

Про ініціативну групу з підготовки

та проведення установчих зборів

за участю інститутів громадянського

суспільства для формування нового

складу Громадської ради при

Лубенській районній державній адміністрації

Відповідно до статей 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», Положення про громадську раду при Лубенській районній державній адміністрації, розпорядження голови Полтавської облдержадміністрації від 21 грудня 2020 року № 5761 «Про ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для формування нового складу громадської ради при Полтавській облдержадміністрації», враховуючи пропозиції Громадської ради при Лубенській районній державній адміністрації (протокол від 29 січня 2021 року засідання Громадської ради при Лубенській районній державній адміністрації):

1. Затвердити склад ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства з формування нового складу Громадської ради при Лубенській районній державній адміністрації (додається).
  2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Пірову О.Г.

районної державної

адміністрації                                                                           С.СІРЯЧЕНКО