Повідомлення

про оприлюднення проєкту розпорядження голови Лубенської районної державної адміністрації „Про затвердження   Умов  конкурсу з   визначення  підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу з визначення пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального    користування, які не виходять за   межі території Лубенського району Полтавської області“

Розробник регуляторного акта – Лубенська районна державна адміністрація.

Відповідно до статті 6, пункту 8 статті 16, пункту 2 статті 20,  статті 41 Закону України „Про місцеві державні адміністрації“, статей 7, 44 Закону України „Про автомобільний транспорт“, Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності“, постанови Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 „Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування“ (із змінами), з метою визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу по визначенню пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Лубенського району затверджуються Умови конкурсу з   визначення  підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу з визначення пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального    користування, які не виходять   за   межі   території Лубенського району Полтавської області.
 З повним текстом проєкту регуляторного акта та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися щоденно ( з 8.00 до 17.15, перерва на обід з 12.00 до 13.00 год, крім вихідних) у відділі інфраструктури, будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації за адресою: м. Лубни, пл. академіка Олексія Бекетова, 19, каб. 55 , а також на сайті Лубенської районної державної адміністрації.
Адреса розробника проєкту: пл. академіка Олексія Бекетова, 19, м. Лубни, Полтавська обл., 37503, тел. (05361) 71-0-99, e-mail: luben_rda@adm-pl.gov.ua; lub_gkhrda@adm-pl.gov.ua.
Адреса спеціально уповноваженого органу: Державна регуляторна служба України, вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011, тел. (044) 239-76-40, e-mail: inform@drs.gov.ua .
Проєкт розпорядження голови районної державної адміністрації та аналіз регуляторного впливу розміщений на офіційному веб-сайті Лубенської районної державної адміністрації http://lubny.adm-pl.gov.ua/ в розділі діяльність РДА/регуляторна політика/проєкти регуляторних розпоряджень.
Пропозиції та зауваження до проєкту розпорядження голови Лубенської районної державної адміністрації „Про затвердження   Умов  конкурсу з   визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу з визначення пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального    користування, які не виходять   за   межі   території Лубенського району Полтавської області“ від фізичних та юридичних осіб прийматимуться протягом одного місяця з дати опублікування у письмовій формі.

ДолученняРозмір
rozporyadzhennya.doc40.5 КБ