Протидія торгівлі людьми

Версія для друкуВерсія для друку

Протидія торгівлі людьми         

 

Відповідно до Закону України "Про протидію торгівлі людьми" особа, яка вважає себе постраждалою від торгівлі людьми, має право звернутися до місцевої державної адміністрації  із заявою про встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.

Розпорядженням голови Лубенської районної державної адміністрації від 11.03.2021 № 54 «Про надання повноважень щодо встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми» відповідальною особою  за проведення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми, призначено Куліш Людмилу Михайлівну -  головного спеціаліста сектору  координації надання соціальних послуг та підтримки сім’ї управління соціального захисту населення Лубенської районної державної адміністрації.

 

Збираєтесь в подорож чи на роботу або ж навчання за кордон? Перевірте свої знання щодо безпечної міграції. Зіграйте в гру «Щось пішло не так»

https://game.stoptrafficking.org/

Ви дізнаєтесь найпоширеніші схеми обману шахраїв та торговців людьми. І найголовніше – як уникнути таких ситуацій.

Безпечніше зіткнутися з викликами у віртуальному світі, щоб знати, як уникнути їх у реальному житті!

Діяльність здійснюється у рамках Програми з питань захисту Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні (@IOMUkraine) за фінансування Державного департаменту США. Виконавчий партнер у Полтавській області – благодійна організація «Світло надії» (@LightOfHopeUkraine).