Протокол виїзного засідання Громадської ради при Лубенській райдержадміністрації від 18 вересня 2019 року

Версія для друкуВерсія для друку

Протокол виїзного
засідання Громадської ради при  Лубенській райдержадміністрації

від 18 вересня  2019 року

 

Присутні: 14 членів Громадської ради, голова райдержадміністрації Т.П. Качаненко, начальник відділу внутрішньої політики та контролю апарату райдержадміністрації Т. О. Бутрим. 

Відсутні з поважних причин: Бортнік С.Ю., Буряк С.В., Лапко Ю.О., Назарець О.А., Новіков В.В.,Романюта М.В., Сафронова Т.Г.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

  1. Про стан та перспективи роботи навчальних закладів у новому навчальному році на прикладі Березотіцької ЗШ І-ІІІ ступенів.

  2. Про стан духовності та моральні засади виховання населення.

  3. Про кращі приклади роботи підприємців району.

 

  Відкрив засідання заступник голови Громадської ради Ф.О. Банков, котрий оголосив повістку денну та запропонував покласти квіти до пам’ятного знака загиблого воїна у с. Березоточа з нагоди 74-ї річниці визволення Лубенщини від нацистських загарбників. За його словами, практика виїзних прийомів є ефективним методом співпраці з владою та громадськістю, адже дає змогу більш ґрунтовно вивчити проблемні питання і спільно з органами влади шукати шляхи їх вирішення.

Гузь П.О. розповів про втрати Лубенщини у Другій світовій війні та подвиг наших земляків, який слід пам’ятати.

І. Слухали: Рак Ю.О., директора Березотіцької ЗШ І-ІІІ ступенів, яка розповіла, що у школі навчається 142 дітей, 44 з яких підвозяться з Пісок, Луки та Сухої Солониці. Навчальний заклад спеціалізується на збереженні здоров’я дітей, у мріях колективу створити зелений клас та клас здоров’я. По рейтингу успішності Березотіцька школа посідає друге місце серед навчальних закладів району.

Найбільшими проблемами є фінансування харчування та підвезення школярів.

Виступили:

Качаненко Т.П. пояснила, що відповідно до законодавства харчування та підвезення дітей здійснюється коштом місцевих бюджетів. Однак, сьогодні на сільські бюджети покладено багато інших фінансових зобов’язань, тому є потреба звертатися до Засульської сільської ради щодо виділення коштів на підвіз дітей сільської ради. Такі листи надіслані, але відповідного реагування від Засульської сільської ради немає.  

Вирішили:

Інформацію доповідача взяти до відома.

Голосували: за -14, проти – 0, утрималися – 0.

ІІ. Слухали: Кулініча Романа, настоятеля Свято-Покровської церкви с. Березоточа, який детально розповів про історію храму та його сьогодення.

Вирішили:  Інформацію доповідача взяти до відома.

Голосували: за – 14, проти – 0, утрималися – 0.

ІІІ. Слухали: Качаненко Т.П. з інформацією щодо розвитку малого підприємництва на Лубенщині.

Вирішили:

Інформацію доповідача взяти до відома.

 

 

 

 

Заступник голови

Громадської ради                                                                   Ф.О. Банков

 

Секретар Громадської ради                                                   Т.О. Бутрим 

 

 

 

 

 

Наверх ↑