Протокол засідання Громадської ради при Лубенській райдержадміністрації від 06 червня 2019 року

Версія для друкуВерсія для друку

Протокол
засідання Громадської ради при  Лубенській райдержадміністрації

від 06 червня 2019 року

 

Присутні: 14 членів Громадської ради, голова райдержадміністрації Т.П. Качаненко, перший заступник голови райдержадміністрації С.М. Сіряченко, заступник голови райдержадміністрації І.І. Нестеренко, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді і спорту райдержадміністрації Юлія Білокінь, начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко, інженер з експлуатації організації та ремонту КНП «Лубенський районний центр ПМСД» С.Г. Корніяченко, провідний інженер відділу технічного контролю ДП «Агенство місцевих доріг Полтавської області» В.А. Корна, начальник відділу внутрішньої політики та контролю апарату райдержадміністрації Т. О. Бутрим. 

Відсутні з поважних причин: Бортнік С.Ю., Биченко В.О., Жалдак О.П., Крят В.М., Олексенко А.В., Сафронова Т.Г., Таварницька Л.Г.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

  1. Про стан реконструкції мосту через Сулу (дорога М-03 Засулля-Лубни) і термін введення його в експлуатацію.

  2. Про перспективи ремонту доріг у межах Лубенського району протягом 2019 року.

  3. Про підготовку закладів освіти, культури і медицини до опалювального сезону 2019-2020 років.

  4. Про затвердження плану роботи Громадської ради при Лубенській райдержадміністрації на 2019 рік.

  5. Про висунення кандидатури від Громадської ради для занесення на Районну дошку пошани у 2019 році.

Відкрив засідання голова Громадської ради В.В.Новіков, котрий оголосив повістку денну та представив присутніх голову райдержадміністрації Т.П. Качаненко, першого заступника голови райдержадміністрації С.М. Сіряченка, заступника голови райдержадміністрації І.І. Нестеренка та представників районних служб.

Качаненко Т.П. привітала з Днем журналіста відповідального редактора МТК «Лубни», члена Громадської ради О.А. Назарця та вручила йому подяку.

І. Слухали: Новікова В.В., який повідомив, що доповідачами з першого питання запрошували представників Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської ОДА та представників підрядної організації. З обласної структури надійшла вмотивована відповідь про відмову взяти участь у засіданні, підрядна організація на засідання не з’явилася, не повідомивши.

Присутні заслухали відео коментар щодо ситуації з ремонтом мосту народного депутата України К.Є. Іщейкіна та директора Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської ОДА Т.Т. Голбана.

Виступили:

Юрченко А.В. висловив занепокоєння якістю і темпами проведених робіт, наголосивши, що люди не бачать, що щось робилося. Обурення громадян викликає відсутність роз’яснень з боку відповідних структур, адже, коли приїжджають відповідальні особи, громадян не повідомляють.

Гузь П.О. вніс пропозицію підготувати листа до голови ОДА щодо проведення перевірки виконання робіт та оприлюднення результатів проведеної перевірки.

Буряк С.В. вважає за необхідне встановити за станом проведення робіт та оприлюднювати результати кожні два тижні.

Качаненко Т.П. інформувала про те, що перед підрядною організацією ставили питання про зняття аварійності мосту.

Вирішили:

  1. Створити ініціативну групу з нагляду за проведенням ремонтних робіт на мосту через Сулу (дорога М-03 Засулля-Лубни) у складі: Банкова Ф.О., Буряка С.В., Назаряця О.А., Новікова В.В.

  2. Підготувати лист до голови Полтавської облдержадміністрації щодо проведення перевірки виконання робіт та оприлюднення результатів роботи кожні два тижні.

Голосували: за -13, проти – 0, утрималися – 1 (Шабля Л.І.).

  1. ІІ. Слухали: Корну В.А., котрий інформував про обсяги виконання ремонтних робіт на дорогах району та їх фінансування.

Виступили:

Нестеренко І.І. поцікавився, коли розпочнуться ремонтні роботи на відрізку дороги Лубни-Тишки-Ісківці (в’їзд до Лубен зі сторони Мгаря) та хто виконуватиме роботи.

Качаненко Т.П. висловила занепокоєння збільшенням обсягу фінансування. Спочатку йшлося про вартість робіт у сумі 1,7 млн.грн., зараз сума збільшилася до 2,5-2,7 млн. грн. Які підстави збільшення фінансування? За рахунок сільських людей не можна збільшувати суму.

Корна В.А. інформував, що необхідні додаткові кошти будуть виділені. З 11 червня підрядна організація планує розпочати роботи і має на мети протягом трьох днів їх виконати за умови закриття дороги.

Банков Ф.О. звернув увагу на необхідність прибирання узбіч визначеного напрямку доріг. Також поцікавився, чи надає підрядник гарантії щодо якості виконання робіт.

Сіряченко С.М. поцікавився тим, хто обслуговує дороги і яким чином  органам місцевого самоврядування використати власні кошти та хто виконуватиме роботи.

Вирішили:  Інформацію доповідача взяти до відома.

Голосували: за – 14, проти – 0, утрималися – 0.

ІІІ. Слухали: Білокінь Ю.М. з інформацією щодо фінансової ситуації у галузі освіти та підготовки до опалювального сезону (доповідь додається).

Пазенко Л.В. наголосила, що на сьогодні заборгованості за спожиті енергоносії у галузі культури немає, однак коштів до кінця року на оплату комунальних  послуг теж немає.

Корніяченко С.Г. говорив, що ПАТ «Лубнигаз» не дочекавшись завершення тендерної процедури, виставило штрафні санкції центру ПМСД. Кошти на оплату послуг є, однак, поки триває суд, немає змоги здійснити оплату.

Виступили: Качаненко Т.П., Банков Ф.О.

Вирішили:

  1. Інформацію доповідача взяти до відома.

  2. Підготувати листи до народного депутата України, депутатів обласної ради та Департаменту освіти ОДА що ситуації в освітянській галузі району та сприяння у її вирішенні.

Голосували: за – 14, проти – 0, утрималися – 0.

ІV. Слухали: Бутрим Т.О., яка запропонувала затвердити запропонований План роботи на 2019 рік з подальшим його коригуванням за потреби.

Виступили: Гузь П.О. запропонував внести на розгляд Громадської ради ще два питання.

Вирішили:

1.Інформацію доповідача взяти до відома.

2. Затвердити План роботи Громадської ради на 2019 рік зі змінами.

Голосували: за – 14, проти – 0, утрималися – 0.

V. Слухали: Новікова В.В., який запропонував внести пропозиції від громадськості для занесення на районну дошку пошани.

Вирішили: підготувати лист до районної державної адміністрації з пропозицією відзначити всю Громадську раду шляхом занесення на районну дошку пошани, враховуючи, що у минулому році її робота визнана однією з кращих в області.

Голосували: за – 14, проти – 0, утрималися – 0.

 

 

 

 

 

 Голова Громадської ради                                                       В.В.Новіков

 

Секретар Громадської ради                                                   Т.О. Бутрим 

 

 

 

 

 

Наверх ↑