Протокол засідання Громадської ради при Лубенській райдержадміністрації від 18 грудня 2019 року

Версія для друкуВерсія для друку

Протокол
засідання Громадської ради при  Лубенській райдержадміністрації

від 18 грудня 2019 року

 

Присутні: 11 членів Громадської ради, в.о голови райдержадміністрації С.М. Сіряченко, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Л.В. Пазенко, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Ю.М. Білокінь, начальник відділу з питань оборонно-мобілізаційної роботи та цивільного захисту райдержадміністрації М.Д. Чудак, директор ТОВ «ШБУ-9» В.В. Тетерятников, начальник КП «Лубенський обласний госпіталь для ветеранів війни Полтавської обласної ради» О.М. Бондаренко, провідний інспектор Лубенського районного відділу ГУ ДСНС України у Полтавській області О.А. Векленко, начальник відділу внутрішньої політики та контролю апарату райдержадміністрації Т. О. Бутрим, провідний спеціаліст відділу внутрішньої політики та контролю апарату райдержадміністрації Л. В. Стеценко

Відсутні з поважних причин: Биченко В.О., Новіков В.В., Кошель Р.О., Олексенко А.В., Жалдак О.П., Таварницька Л.Г., Юрченко А.В.,  Шабля Л.І., Романюта М.В., Буряк С.В.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 1. Про утримання доріг Лубенського району у зимовий період 2019-2020 роки.

 2. Про роботу КП «Лубенський обласний госпіталь для ветеранів війни Полтавської обласної ради» в умовах реформування медичної галузі.

 3. Про вжиття заходів щодо протипожежного захисту закладів освіти, охорони здоров’я та об’єктів з масовим перебуванням людей.

 4. Про погодження орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю щодо формування важливих питань державного і суспільного життя та актуальних місцевих питань у 2020 році.

 5. Різне.

 

 

Відкрив засідання заступник голови Громадської ради Ф.О. Банков, котрий оголосив повістку денну та представив присутніх в.о. голови райдержадміністрації С.М. Сіряченка, представників районних служб, запрошених керівників підприємств та правоохоронних органів, наголосивши на важливості порушених питань.

Потому надав слово для виступу в.о. голови райдержадміністрації С.М. Сіряченку, котрий вручив грамоту Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Олександру Назарцю, відзначивши роботу колективу МТК «Лубни» з нагоди Дня радіо, телебачення і зв’язку. С.М. Сіряченко подякував громадськості за плідну співпрацю і порушення важливих питань, зокрема ремонту доріг та газопостачання. За його словами, лише у єдності докладених зусиль можна досягти успіху.

І. Слухали: Векленка О.А., котрий інформував про проведення з 16.12.2019 по 30.01.2020 рр. позапланових заходів щодо дотримання правил пожежної безпеки. Головна увага буде звернена на забезпечення протипожежного водопостачання, шляхи евакуації, наявність первинних засобів пожежогасіння, наявність автоматичної пожежної сигналізації та системи оповіщення, наявність відповідних інструктажів, проведення навчань тощо. До перевірок будуть залучатися представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Про хід проведення перевірок здійснюватиметься інформування населення через засоби масової інформації.

Виступили:

Сіряченко С.М. поцікавився скільки коштів виділено з відповідних державних структур для забезпечення проведення необхідних протипожежних заходів. Якщо кошти не виділялися, що перевірятиметься і як зрештою усунути недоліки за відсутності фінансування. За його словами, жоден документ не врятує людину; повсякденна робота повинна бути націлена на те, щоб створити безпечні умови для роботи та навчання.

Силка В.М. підтримав Сіряченка С.М. щодо об’єктивності проведення перевірок і якщо виявляються проблеми, у ході їх проведення, потрібно знаходити можливості для вирішення.

Векленко О.А. повідомив, що у разі виявлення недоліків під час проведення перевірок на їх усунення буде передбачено три місяці.

Банков Ф.О. запропонував після проведення перевірок оприлюднити результати та виступити на засіданні Громадської ради з відповідною інформацією.

випадках потрібно поновлювати документи.

Вирішили:

 1. Інформацію доповідача взяти до відома.

 2. Рекомендувати Лубенському районному відділу ГУ ДСНС у Полтавській області оприлюднити результати проведених перевірок об’єктів з масовим перебуванням людей та надати відповідну інформацію Громадській раді.

 

Голосували: за -11, проти – 0, утрималися - 0.

ІІ. Слухали: Бондаренка О.М., який інформував про роботу закладу та специфіку надання медичних послуг. З огляду на реформування галузі охорони здоров’я передбаченого фінансування буде вкрай недостатньо і працювати у таких умовах стане вкрай важко. (Доповідь додається)

Виступили: Силка В.М., Банков Ф.О. висловили підтримку медичній установі по якості обслуговування та надання послуг. Говорили про соціальну значимість госпіталю.

Вирішили:

 1. Інформацію доповідача взяти до відома.

 2. Звернутися від Громадської ради до Міністерства у справах ветеранів та Міністерства охорони здоров’я щодо важливості функціонування КП «Лубенський обласний госпіталь для ветеранів війни Полтавської обласної ради», який опинився під загрозою закриття у зв’язку з реформуванням галузі охорони здоров’я.

 3. Звернутися від Громадської ради до депутатів обласної ради від Лубенщини щодо порушення питання про виділення коштів для проведення ремонту КП «Лубенський обласний госпіталь для ветеранів війни Полтавської обласної ради».

 4. Рекомендувати громадським організаціям винести на розгляд порушене питання.

 

Голосували: за – 11, проти – 0, утрималися – 0.

ІІІ. Слухали: Тетерятникова В.В., який повідомив, про роботу організації з ремонту та утримання доріг, розповів про плани на найближчий період. На сьогодні організація має достатню кількість техніки, щоправда, не вистачає піскорозкидачів, проте укладено договори з іншими організаціями про співпрацю у разі нагальної потреби.  Лубенський район має розгалужену систему доріг, багато спусків, які необхідно оперативно посипати для запобігання ожеледиці. Протиожеледних матеріалів поки що достатньо.

Виступили: Сіряченко С.М., Банков Ф.О. цікавилися станом ремонту мосту через р. Сула, перспективи ремонту дороги Р-42 «Лубни-Миргород-Опішня».

Вирішили: Інформацію доповідача взяти до відома.

Голосували: за – 11, проти – 0, утрималися – 0.

VІ. Слухали: Бутрим Т.О., яка інформувала  про необхідність обговорення орієнтовного плану консультацій з громадськістю, пропозиції до якого надавали структурні підрозділи райдержадміністрації.

Вирішили: 1. Інформацію доповідача взяти до відома.

2.Погодити орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю щодо формування та реалізації державної політики з важливих питань державного і суспільного життя та актуальних місцевих питань у 2020 році.

 

Голосували: за – 11, проти – 0, утрималися – 0.

У різному виступив Ф.О. Банков, який зупинився на поточних питання роботи Громадської ради.

 

 

 

Заступник голови Громадської ради                                                       Ф.О. Банков

 

Секретар Громадської ради                                                                      Т.О. Бутрим 

Наверх ↑