Протокол засідання Громадської ради при Лубенській райдержадміністрації від 24 червня 2020 року

Версія для друкуВерсія для друку

Протокол
засідання Громадської ради при  Лубенській райдержадміністрації

від 24 червня 2020 року

 

Присутні: 15 членів Громадської ради, голова райдержадміністрації О. Циганенко, заступник голови райдержадміністрації С. Сіряченко, завідувач сектору з питань оборонно-мобілізаційної та режимно-секретної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації М. Чудак, завідувач сектору з питань організаційної та інформаційної діяльності, цифрового розвитку, захисту персональних даних та управління персоналом апарату райдержадміністрації Т. Бутрим.

Відсутні з поважних причин: С. Бортнік, С. Буряк, П. Гузь, А. Олексенко, М. Романюта, Л. Таварницька.

 

План проведення:

 1. Про стан розвитку галузей, перспективи розвитку регіону та забезпечення співпраці з інститутами громадянського суспільства.
 2. Про проведення ремонтних робіт на автошляхах району.
 3. Про вжиття заходів щодо недопущення виникнення та розповсюдження на території Лубенського району гострих респіраторних інфекцій, спричинених COVID-19.

4. Про затвердження орієнтовного плану роботи Громадської ради у 2020 році.

5. Різне.

 

Відкрив засідання голова Громадської ради В. Новіков, котрий оголосив повістку денну та представив присутніх голову райдержадміністрації О. Циганенка, представників районних служб, наголосивши на важливості порушених питань.

І. Слухали: Циганенка О.М., котрий говорив про власне бачення співпраці з представниками громадськості та першочерговими завданнями на посаді голови адміністрації. Олександр Миколайович вважає Лубенщину перспективним інвестиційним і туристичним регіоном. А після остаточного формування громад та укрупнення районів привабливість для залучення інвестицій зросте в рази. Вже на сьогодні можна говорити про цілком реальні проєкти: будівництво елеватора у с. Вили та будівництво заводу з виготовлення біоетанолу в с. Новооріхівка, а це – надходження до місцевих бюджетів та створення нових робочих місць. За словами Олександра Миколайовича, він докладає особисті зусилля для залучення інвестицій та створення робочих місць. Голову адміністрації непокоїть питання утилізації сміття. Цілком реальним, на його думку, є будівництво сміттєпереробного заводу на території вже об’єднаного району. Хоча екологічне виховання населення, запровадження системи штрафів на законодавчому рівні, проведення тематичних виховних годин у навчальних закладах є надзвичайно важливим.

На території району успішно впроваджується проєкт президента України #ВеликеБудівництво, який передбачає реконструкцію приймального відділення міської лікарні, встановлення сучасного медичного обладнання, реконструкцію Засульської АЗПСМ, ремонт доріг та деяких закладів соціальної сфери. На це спрямовані кошти у сумі 46 млн.грн.

 

 

Виступили:

Биченко В.М. поцікавився станом ремонту мосту через р. Сула.

Сафронова Т.Г. говорила про проблему відсутності місць сортування сміття.

Вирішили:

 

 1. Інформацію доповідача взяти до відома.
 2. Рекомендувати відділу освіти Лубенської райдержадміністрації провести виховні години у навчальних закладах району щодо переваг сортування сміття та екологічної грамотності школярів.
 3. Контроль за виконанням рішення покласти на члена Громадської ради, голову Лубенської районної організації профспілки працівників освіти і науки України Грицаєнко Л.І.

 

 

 

Голосували: за -15, проти – 0, утрималися - 0.

ІІ. Слухали: Сіряченка С.М., який  зупинився детально на кожному з об’єктів. Вивчається питання щодо можливості встановлення вантажних воріт для врегулювання руху великовагової техніки місцевими дорогами. Виникало питання впорядкування узбіч, зокрема випилювання порослі. У цьому напрямку вже є певні зрушення, однак голова райдержадміністрації чекає пропозицій від громадськості.

Виступили: Банков Ф.О., Жаладк О.П., Силка В.М.

Вирішили:

 1. Інформацію доповідача взяти до відома.
 2. Провести зустріч керівництва ДП «Агенство місцевих доріг у Полтавській області» з представниками Громадської ради при райдержадміністрації щодо ремонту найпроблемніших відрізків на дорогах Лубенського району.
 3. Рекомендувати громадським організаціям провести роз’яснювальну роботу серед місцевих активістів та надати пропозиції по упорядкуванню узбіч з дотриманням вимог чинного законодавства.
 4. Контроль за виконанням рішення покласти на члена Громадської ради, члена громадської організації «Пошуково-патріотична організація «Меморіал» Банкова Ф.О.

 

Голосували: за – 15, проти – 0, утрималися – 0.

ІІІ. Слухали: Чудака М.Д.., який повідомив про вжиття заходів щодо недопущення виникнення та розповсюдження на території Лубенського району гострих респіраторних інфекцій, спричинених COVID-19, наголосивши на посиленні та чіткому дотриманні карантинних обмежень до 31 липня.

Виступили: Циганенко О.М. інформував про надану благодійну допомогу лікувальним закладам для боротьби з коронавірусною інфекцією та подякував усім до цього причетним.

 1. Інформацію доповідача взяти до відома.
 2. Рекомендувати керівникам громадських організацій провести інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо неухильного дотримання карантинних заходів.
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Громадської ради, голову Благодійного фонду «Штаб сприяння руху «За єдину Україну» Жалдака О.П.

 

Голосували: за – 15, проти – 0, утрималися – 0.

VІ. Слухали: Бутрим Т.О., яка інформувала  про основні питання, які планується розглянути протягом 2020 року та можливість надання пропозицій до запропонованого орієнтовного плану.

 1. Інформацію доповідача взяти до відома.
 2. Затвердити орієнтовний план роботи Громадської ради у 2020 році.

 

 

Голосували: за – 15, проти – 0, утрималися – 0.

У різному виступив Ф.О. Банков, який зупинився на поточних питання роботи Громадської ради.

 

 

 

Голови Громадської ради                                                                         В.В. Новіков

 

Секретар Громадської ради                                                                      Т.О. Бутрим 

 

 

 

Наверх ↑