Протокол засідання Громадської ради при Лубенській райдержадміністрації від 24 жовтня 2018 року

Версія для друкуВерсія для друку

Протокол
засідання Громадської ради при  Лубенській райдержадміністрації

від 24 жовтня 2018 року

 

Присутні: 11 членів Громадської ради, голова райдержадміністрації Т.П. Качаненко, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Н.В. Ісаєнко, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді і спорту райдержадміністрації Юлія Білокінь, начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко, начальник відділу право просвітництва Лубенського центру безоплатної правової допомоги Лілія Ширстова,  начальник відділу внутрішньої політики та контролю апарату райдержадміністрації Т. О. Бутрим. 

Відсутні з поважних причин:

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

  1. Про зміни у порядку нарахування субсидій.

  2. Про стан та перспективи розвитку спортивної галузі Лубенського району

  3. Щодо інформування про систему правової допомоги в сільській місцевості

  4. Про утворення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу ради.

Відкрив засідання голова Громадської ради В.В.Новіков, котрий оголосив повістку денну та представив присутніх голову райдержадміністрації Т.П. Качаненко, заступника голови райдержадміністрації І.І. Нестеренка та представників районних служб.

І. Слухали: Ісаєнко Н.В., котра зупинилася на питанні змін у порядку нарахування субсидій (доповідь додається).

Вирішили: Інформацію доповідача взяти до відома.

Голосували: за -11, проти – 0, утрималися - 0.

  1. ІІ. Слухали: Білокінь Ю.М., яка інформувала про стан та перспективи розвитку

спортивної галузі Лубенського району  (доповідь додається).

Виступили:

Качаненко Т.П., яка наголосила, що робота з популяризації занять фізичною культурою й спортом продовжується, вкладаються кошти і вже у цьому році є вагомі результати.

Бортник С.Ю., який розповів про труднощі, що виникають у процесі роботи товариства «Колос» та подякував голові райдержадміністрації за постійну підтримку та розуміння проблем спортивної галузі.

Вирішили:  Інформацію доповідача взяти до відома.

Голосували: за – 11, проти – 0, утрималися – 0.

ІІІ. Слухали: Ширстову Л.М. з приводу надання безоплатної правової допомоги мешканцям сільської місцевості, про послуги, які надають юристи центру, та способи взаємодії з ними. Зокрема, вона розповсюдила листівку з контактними телефонами Центру.

Виступили: Бутрим Т.О.,  котра презентувала листівку до Дня захисника України, виготовлену спільно райдержадміністрацією та Центром БПД. Також вона анонсувала наступну листівку, яку буде випущено до річниці Голодомору. Також вона повідомила, що у райдержадміністрації працює точка доступу скап-зв’язку, за яким кожен громадянин може зв’язатися з Центром БПД за консультацією з будь-яких юридичних питань

Вирішили:  Інформацію доповідача взяти до відома.

Голосували: за – 11, проти – 0, утрималися – 0.

ІV. Слухали: Бутрим Т.О., яка нагадала пункти Положення про Громадську раду при райдержадміністрації, де зазначено, що за два місяці до припинення повноважень ради потрібно утворити ініціативну групу з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства.

Вирішили: Утворити ініціативну групу з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства у складі Нестеренка І.І., заступника голови райдержадміністрації, членів Громадської ради: Банкова Ф.О., Погорілої Т.В., Гузя П.О., Биченка В.О

Голосували: за – 11, проти – 0, утрималися – 0.

 

 

 

 Голова Громадської ради                                                       В.В.Новіков

 

Секретар Громадської ради                                                   Т.О. Бутрим 

 

 

 

 

 

Наверх ↑