адреса

В.о. начальника

МИХАЙЛЕНКО Дмитро Геннадійович

перший заступник начальника

Про Регіональне відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях

22 березня 2019 року відповідно до Наказу Фонду Фонду державного майна України від 22.03.2019 № 289 розпочало роботу Регіональне відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях, що розташоване за адресою:
 36014, м. Полтава, вул. Небесної Сотні, 1/23, тел. (0532) 56-27-22,
 адреса електронної пошти: poltava_sumy@spfu.gov.ua

З метою забезпечення реалізації повноважень та виконання функцій до складу Регіонального відділення входить Управління забезпечення реалізації повноважень у Сумській області, що розташоване за адресою:
 40035, м. Суми, вул. Харківська, 30/1, тел. (0542) 36-12-34,
 адреса електронної пошти: sumy@spfu.gov.ua

Фонд державного майна України в межах повноважень, визначених Законом України «Про Фонд державного майна України», реалізує пілотний проект реорганізації регіональних відділень Фонду відповідно до доручення Прем’єр-міністра України від 13.12.2018 № 49773/0/1-18 щодо пріоритетних реформ на 2019 рік та з метою запровадження пакету реформ «Приватизація та управління державними підприємствами», а саме реформування Фонду.

У своїй діяльності Регіональне відділення керується Положенням про Регіональне відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях, яке затверджено головою Фонду державного майна України 31 січня 2019 року. З метою запровадження єдиних засад організації, упорядкування та удосконалення управлінських дій регіонального відділення його структурних підрозділів розроблено та запроваджено Регламент регіонального відділення.

Розклад роботи регіонального відділення

початок роботи – 8.00

перерва – 12.00 - 13.00

завершення роботи – 17.15, у п’ятницю – 16.00

вихідні – суббота, неділя.

Графік особистого прийому громадян посадовими особами Регіонального відділення

Контакти Регіонального відділення

Основні завдання Регіонального відділення:

• реалізація державної політики у сфері приватизації;

• реалізація державної політики у сфері оренди;

• використання та відчуження державного майна;

• управління об’єктами державної власності, у тому числі корпоративними правами держави щодо об’єктів державної власності, що належать до сфери його управління;

• реалізація повноважень у сфері державного регулювання оцінки майна, майнових прав та професійної оціночної діяльності.

Детальнішу інформацію про структуру Регіонального відділення, основні функції, завдання та інше можна отримати на веб-сайті за посиланням: www.spfu.gov.ua/ua/regions/poltava.html, також на сайті можна знайти:

Нас також можна знайти у соціальній мережі Фейсбук за посиланням: https://www.facebook.com/rv.fdmu.poltava.sumy/ , де ми розміщуємо найактуальнішу інформацію про заходи, що проводяться у Регіональному відділенні.