У 2017 році всі бажаючі діти з інвалідністю пройшли соціальну реабілітацію

У 2017 році всі бажаючі діти з інвалідністю пройшли соціальну реабілітацію
Для подолання труднощів розвитку діти з інвалідністю, які проживають в Лубенському районі, проходять реабілітацію в Лубенському міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів.
 Центр здійснює заходи, спрямовані на коригування порушень розвитку дитини з інвалідністю, навчання її основним соціальним та побутовим навичкам, створення передумов для інтеграції в суспільство, надаючи послуги з соціальної, психолого-педагогічної, фізичної реабілітації.
Діти мають можливість відвідувати Центр у зручний для них час та безкоштовно відвідувати басейн і сольову кімнату. Мають можливість отримувати по декілька курсів реабілітації на рік.
З метою налагодження ефективної організації процесу соціальної реабілітації дітей з інвалідністю спеціалістами управління соціального захисту населення проводиться відповідна робота. Зокрема, здійснюється інформування сімей, які виховують дітей з інвалідністю, щодо можливості одержання реабілітаційних послуг в Лубенському міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів; ведеться облік дітей з інвалідністю; організовано роботу з направлення дітей з інвалідністю до Центру.
Для забезпечення проведення реабілітації дітей-інвалідів району у 2017 році передано міжбюджетні трансферти до бюджету міста Лубни на загальну сумі близько 74 тисяч гривень, у тому числі з районного бюджету –  14,8 тис. грн., з бюджету Засульської сільської ради  – 59,1 тис. грн.
Протягом 2017 року видано 20 направлень, пройшли реабілітацію 13 дітей з інвалідністю.