Внутрішньо переміщені особи можуть звернутися за продовженням або припиненням соціальної допомоги через портал «Дія».

Версія для друкуВерсія для друку

Внутрішньо переміщені особи можуть звернутися за продовженням або припиненням соціальної допомоги через портал «Дія».

                Відповідно до Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 505 (зі змінами), грошова допомога надається внутрішньо переміщеним особам з дня звернення за її призначенням по місяць зняття з такого обліку включно, але не більше ніж на шість місяців.

            Призначення грошової допомоги на наступний шестимісячний строк передбачає звернення уповноваженого представника сім'ї із відповідною заявою. Заяви про призначення грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам приймаються уповноваженими посадовими особами виконавчих органів сільських, селищних, міських рад відповідної територіальної громади, посадовими особами центру надання адміністративних послуг (у разі їх утворення), управліннями соціального захисту населення (в містах обласного значення).
            Відтепер продовжити отримання грошових виплат за відсутності змін, що впливають на їх призначення, або припинити такі виплати можна подавши електронну заяву через портал «Дія». Для отримання послуг потрібно повідомити в заяві на порталі «Дія» про відсутність змін або потребу у припиненні виплат, підписати заяву електронним підписом та надіслати.
            З алгоритмом дій, щодо звернення за продовженням або припиненням соціальної допомоги внутрішньо переміщеним особам, як у паперовому вигляді під час особистого звернення так і в електронному вигляді через портал «Дія», можливо ознайомитись за посиланням: 
https://www.msp.gov.ua/news/21382.html.

 

 

Наверх ↑