Внутрішньо переміщені особи, жителі тимчасово окупованих територій можуть звернутися за допомогою на безкоштовну «гарячу лінію»

Версія для друкуВерсія для друку

Внутрішньо переміщені особи, жителі тимчасово окупованих територій можуть звернутися за допомогою на безкоштовну «гарячу лінію»

Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб тісно співпрацює з Громадською організацією «Донбас СОС». Вона із 2014 року працює у сфері захисту прав населення, яке перебуває в зоні проведення АТО/ООС, і внутрішньо переміщених осіб.

Один із напрямків співробітництва – підтримка безкоштовної «гарячої лінії» 0-800-309-110, за допомогою якої надають консультаційні послуги інформаційного та правового характеру щодо реалізації та захисту прав, свобод та інтересів громадян, постраждалих від збройної агресії Російської Федерації та тимчасової окупації окремих територій держави, зокрема внутрішньо переміщених осіб та цивільного населення, яке проживає на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, Автономної Республіки Крим і міста Севастополя. Телефонні консультації надаються з питань соціального та пенсійного забезпечення, перетину лінії розмежування, доступу до освітніх, медичних та житлових програм, а також програм працевлаштування.

Більше інформації – на сайті громадської організації «Донбас СОС» – http://www.donbasssos.org/ чи на фейсбук-сторінці https://www.facebook.com/DonbassSOS/.

Наверх ↑