Забезпечення окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації у 2017 році

Версія для друкуВерсія для друку
Забезпечення окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації у 2017 році 
Особи з інвалідністю та діти з інвалідністю забезпечуються технічними та іншими засобами реабілітації відповідно до індивідуальної програми реабілітації або висновку лікарсько-консультативної комісії. Зазначеними засобами (крім засобів пересування) забезпечуються також діти віком до 18 років з вадами слуху, зору, опорно-рухового апарату.
Ветерани військової служби, ветерани органів внутрішніх справ, ветерани державної пожежної охорони, жінки після мастектомії та особи похилого віку забезпечуються протезно-ортопедичними виробами. 
З метою повного та своєчасного забезпечення вищезазначеними засобами спеціалістами управління соціального захисту населення проводиться індивідуальне анкетування осіб. Замовлення  відправляються  до підприємств-виробників. З багатьма з них налагоджена тісна співпраця.
Насамперед, це: ТОВ «Норма Трейд», м. Полтава; ТОВ «Діспомед», ТОВ «Світ літньої людини та реабілітації», НВЦ «Антей-ЛТД», м.Київ; ТОВ «Спецмедтехніка», м.Харків; ПП «Форвард Орто», м.Тернопіль; ТОВ «Фенікс Медікал», м.Одеса; ТОВ «Друкмаш-центр», м.Кропивницький; Львівське казенне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство та інші.
Для зручності та покращення умов обслуговування мешканців м. Лубен, Лубенського та прилеглих до нього районів відкрито ательє по наданню протезно-ортопедичної допомоги від Полтавського протезно-ортопедичного підприємства за адресою м. Лубни, вул. Л.Толстого, 24/18. Послуги в ньому надає лікар-ортопед-травматолог.
У 2017 році  складено та відправлено до підприємств-виробників 270 заявок щодо забезпечення осіб з інвалідністю технічними засобами реабілітації (кріслами колісними, допоміжними засобами для ходіння, спеціальними меблями та оснащенням) та забезпечено зазначеними виробами 125 осіб. 
Оформлено 235 направлень та отримано 506 одиниць  протезно-ортопедичних виробів та ортопедичного взуття.            
 
Наверх ↑