ЗВІТ ДЕПУТАТА КАТЕРИНИ БОГИНИЧ ЗА 2022 РІК

назва ради:  Лубенська Міська Рада Лубенської ОТГ

Депутат      Богинич Катерина Володимирівна

ПІБ

Обраний на місцевих виборах від  Полтавської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»,

за 2022 рік.

Цей рік як ніколи став справжнім випробуванням в житті кожного громадянина України. Початок повномаштабного вторгнення змусив змінити і плани і пріоритети. Але разом з тим дав можливість проявити себе в соціальній сфері, зокрема в допомозі внутрішньо - переселеним особам, та підтримці місцевих сімей під час війни.

З третього дня війни, мною і ще декількома небайдужими жителями нашої громади, був організований пункт збору допомоги в селі Засулля Лубенського району. Місцеві жителі приносили продукти, засоби першої необхідності, ліки, гігієну і все це за підтримки місцевої військової адміністрації та небайдужих волонтерів ми доставляли в "гарячі точки" такі як Харків, Суми, Полтава. Все необхідне з того що було в наявності, відвозили на передову, підтримували місцеву самооборону, блокпости. Разом з тим я,  як голова ГО" Національна Колегія Економічної безпеки та захисту інвестицій" писала звернення до всіх можливих Фондів та ГО щодо гуманітарної допомоги для ВПО які вже першою хвилею почали масово їхати в нашу громаду. Дякуючи багатьом, ми отримали надзвичайно велику та різносторонню гуманітарну допомогу, яку надавали на місцях, розвозили по іншим населеним пунктам таким як Прилуки, Гребінка, Чорнухи та по невеличким селам, де теж розміщали переселенців. Понад 100 сімей постійно постачали дитячим харчуванням та засобами гігієни.Величезну кількість сімей забезпечили одягом, предметами першої необхідності, матрацами, ковдрами, посудом дитячими візочками, та іншим збіжжям.

За час існування штабу, а це 8 місяців війни багато сімей стали нашими підопічними, бо потребували абсолютно всього, і ми намагалися все це дістати.

До першого вересня з допомогою колег волонтерів зібрали діток ВПО до першого класу забезпечили новими рюкзаками з усім необхідним для школи. До дня Святого Миколая також за підтримки наших спонсорів та небайдужих людей передали на Лубенську громаду 600 подарунків для діток переселенців що проживають в селах нашої громади. Також для місцевих було проведено свято, дякуючи усім хто долучився до організації, діти змогли відчути дух свята та отримали подарунки і смаколики. Для мене, як для матері, в першу чергу, важливо щоб діти відчували себе в безпеці, мали все необхідне, і відчували себе дітьми навіть під час війни.

За цей рік, я була присутня на 8 з 10 сесійних засіданнях, виключенням були лікарняні. Мною, як депутатом, піднімалося не мало питань щодо забезпечення населення, щодо організації освітнього середовища, щодо допомоги потребуючим в ці нелегкі для України часи. Проводили зустрічі з потенційними грантодавцями, розробляли заявки на участь, шукали можливості щодо фінансування розроблених проєктів нашої громади. Також приймала участь в постійних депутатських комісіях, в комісії містобудування, архітектури та просторового планування членом якої являюся.

Нажаль, цей рік змінив нас і все навколо, вніс свої корективи в роботу, і моя не є виключенням, але ми з впевненістю йдемо вперед, ставимо цілі і шукаємо шляхи їх досягнення.

З щирою вдячністю кожному хто захищає нашу країну, кожному, хто на своєму фронті прискорює нашу перемогу

Богинич Катерина Володимирівна

ПІБ