ЗВІТ ДЕПУТАТА ЛЕОНІДА СИМОНЕНКА ЗА 2022 РІК

назва ради

Депутат      Симоненко Леонід Миколайович

ПІБ

Обраний на місцевих виборах 2020 року від_Полтавської  обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»,

за 2022 рік.

Контактні дані:

Місце роботи, посада: ТОВ “Лубенський молочний завод”

Начальник технічного департаменту.

Посада у Фракції: Член фракції

Адреса громадської приймальні: вул.Індустріальна,2 м.Лубни

Приймальні дні: кожна пятниця з 08-00 до 12-00 год.

Контактний телефон: 380505784368

Зустрічі із громадянами:

За звітний період мною прийнято 17 громадян, через пандемію КОВІД зустрічей з мешканцями виборчого округу не проводилось.

Місце та час зустрічі

Тематика зустрічі

Приблизна

кількість

присутніх на

зустрічі

громадян

Отримано п’ять  заяв та скарги, з них колективних, одна.

Вирішено заяв та скарг особисто депутатом, п’ять

Спрямовано для вирішення до інших органів та установ, одна.

Діяльність у раді:

Відвідано 9 сесій ради з 10 , що складає 90 %.

Прийнято 456 рішень ради з 485 проектів

Обраний до складу постійної комісії з питань

ЖКГ, комунальної власності та екології.

Відвідано 5 засідань постійної комісії

Підготовлено та надіслано два звернення.

Підготовлено та подано один запитів, з них підтримано радою один, що складає 100%.

Діяльність в окрузі.

За звітний період виконано наступні передвиборчі обіцянки та вирішені

наступні проблеми:

1. З перших днів  військової агресії (росії) проти нашої держави здійснюю гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам до нашої громади. Посприяв  у працевлаштуванні шістьох чоловік. Приймав участь у пошуку житла по найму для чотирьох родин, з неповнолітніми дітьми. Ініціював надання разової фінансової допомоги з місцевого бюджету на лікування після отриманих поранень учаснику бойових дій з с.Н.Булатець. Забезпечив дві місцеві  громадські волонтерські організації холодильним обладнанням для зберігання швидко псуючих продуктів. На замовлення наших захисників, придбав та передав на передову кабельно-провідникову продукцію, а також систему безперебійного живлення. Прияв участь у спів фінансуванні по придбанню та фарбуванню  в пік сель мікроавтобуса для наших розвідників. Що місяця надаю фінансову підтримку благодійного фонду Сергія Притули.

Депутат                                                                                                        Симоненко Леонід Миколайович

ПІБ

Дата 31.12.2022 року