ЗВІТ ДЕПУТАТА РОМАНА СИДОРЕНКО ЗА 2022 РІК

назва ради

Депутат      Сидоренко Роман Миколайович

ПІБ

Обраний на місцевих виборах 2020 року від Полтавської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

за 2022 рік

У відповідності до статті 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», я Сидоренко Роман Миколайович, як депутат Лубенської районної ради 8 скликання оприлюднюю звіт про свою роботу в районі та районній раді за 2022 рік.

У своїй депутатській діяльності керуюся Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про статус депутатів місцевих рад» та іншими нормативними актами, що визначають порядок діяльності депутатів районної ради. Входжу до постійної комісії районної ради з питань дотримання законності, правопорядку та антикорупційної політики.

Як депутат районної ради беру активну участь у здійсненні місцевого самоврядування, роблю все можливе аби покращити життя громадян.

Місцеве самоврядування бере активну участь у втіленні в життя основних напрямів поліпшення соціально-економічного становища району та усіх сфер життя наших земляків.

Впродовж звітного періоду підтримував постійний зв'язок із виборцями виборчого округу для вивчення громадської думки та потреб населення, прийом громадян проводився два рази на місяць, відповідно до графіка прийому громадян.

Депутат Лубенської районної ради Сидоренко Роман Миколайович

06.01.2023 року