ЗВІТ ДЕПУТАТА СЕРГІЯ СІРЯЧЕНКА ЗА 2022 РІК

Лубенська міська рада Полтавської області

Сіряченко Сергій Миколайович

Обраний на місцевих виборах від Полтавської обласної організації

ПАРТІЇ “ СЛУГА НАРОДУ

за 2022 рік

Лубенська районна державна адміністрація - голова

На період військового стану начальник Лубенської районної військової адміністрації

Голова фракції

37503, м. Лубни, пл. Академіка Олексія Бекетова, 19, каб. 45

Приймальні дні: Пн-Пт

Мною, Сіряченком Сергієм Миколайовичем, депутатом Лубенської міської ради за період  з 01.01.2022 року по 20.12.2022 року виконано наступне: як головою комісії з питань просторового планування, будівництва та архітектури проведено 6 засідань комісії, на яких розглянуто 16 питань щодо будівництва, реконструкції об'єктів та інші. Направлено 4 депутатських звернення. Взято участь у 7-ми з 10 пленарних засідань сесії міської ради. Виступів на сесії з різних питань - 12.  Здійснено 54 прийоми громадян, як депутатом місцевої ради за адресою пл. Академіка Олексія Бекетова, 19.  На прийомі постійно розглядалися питання роботи комунальних підприємств міста, виплати заробітної плати, грейдерування доріг, роботи маршрутних таксі, роботи КП «Чисте місто», «Лубниводоканал», АТ «Лубнигаз», ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго», земельні питання, питання розчищення русла річки Сула та інше. З початку повномасштабного вторгнення російської федерації до України як депутат  і начальник Лубенської районної військової адміністрації щоденно працюю над забезпеченням захисту критичної інфраструктури та населення від наслідків “прильотів” та для організації безпечного перебування громадян, як на робочих місцях, так і поза роботою. Проведено велику роботу з населенням стосовно планових та аварійних відключень електроенергії, забезпечення котелень  альтернативними джерелами живлення. Проведено облаштування «ПУНКТІВ НЕЗЛАМНОСТІ» та забезпечення їх всім необхідним. Проведено роботу щодо облаштування укриттів, як безпосередньо в м. Лубни, так і у всьому районі. Спільно з народними депутатами Анастасією Ляшенко, Олексієм Устенком  та Максимом Березіним проводилася робота на виборчих округах, адже населення потребує уваги та піклування. В останню неділю листопада традиційно спільно з народними депутатами, обласною військовою адміністрацією, громадскістю, органами місцевого самоврядування взяли участь у  мітингу-реквіємі пам’яті жертвам Голодоморів в Україні на Зажур горі. Надалі працюємо над покращенням добробуту громадян, реалізацією проєктів, що започатковані Президентом України.

Отримано 8 скарг та заяв, з них колективних-2

Вирішено заяв та скарг-6