ЗВІТ ДЕПУТАТА СЕРГІЯ СІРЯЧЕНКА ЗА 2023 РІК

Лубенська міська рада Полтавської області

Сіряченко Сергій Миколайович

Обраний на місцевих виборах від Полтавської обласної організації

ПАРТІЇ “ СЛУГА НАРОДУ

за 2023 рік

Лубенська районна державна адміністрація - голова

На період військового стану начальник Лубенської районної військової адміністрації

Голова фракції

37503, м. Лубни, пл. Академіка Олексія Бекетова, 19, каб. 45

Приймальні дні: Пн-Пт

Я, Сіряченко Сергій,     депутат     Лубенської    міської     ради VIII скликання, голова постійної депутатської комісії  з питань просторового планування, будівництва та архітектури звітую про свою депутатську діяльність у 2023 році перед своїми виборцями та мешканцями Лубенської територіальної громади.

Свої депутатські повноваження здійснюю на основі вимог, передбачених Конституцією України, законами України «Про статус депутатів місцевих рад», «Про місцеве самоврядування в Україні».

За звітний період працював через депутатські звернення в письмовій та   усній   формах.   Безпосередньо    на    закріпленому    окрузі    прийнято 63  мешканці щодо питань благоустрою(спилювання аварійних дерев, вивіз сміття, грейдерування доріг, асфальтування виплати заробітної плати, встановлення ліхтарів освітлення, роботи маршрутних таксі). Підготовлено та надіслано 16 звернень до Лубенської міської ради 14 вирішено позитивно.

Проведено 11 засідань комісії на яких розглянуто 52 питання щодо будівництва, реконструкції об'єктів, перейменування вулиць  та інше. Виступів на сесії з різних питань-12.

Мною надано допомогу в складанні актів обстеження матеріально-побутових умов для надання матеріальної допомоги людям, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Організована толока мешканців вул.Лісова та Д.Сірика щодо вирубки порослі і чагарників, прибирання несанкціонованого сміттєзвалища, поточний ремонт дорожнього полотна. Мною організовано проведення будівництва нового містка між вулицями Лісова та Коцюбинського в бік вул.Кононівська.

На даний час вирішуються питання видалення порослі на узбіччях доріг.

- вирішення питання організації руху на вулицях Я.Мудрого та проспект Володимирський;

- встановлення додаткових дорожніх знаків по місту Лубни з обмеженням навантаженняна вісь;

-вирішення питання освітлення ділянки дороги М-03-Засулля -Лубни.

- замовлення та встановлення лавочок на території Лубенської лікарні інтенсивного лікування; ;

- організація та безпосередня участь в прибиранні території меморіального комплексу жертвам голодомору "Голодомор 1932-33 років"(Зажур гора).

На жаль, війна внесла свої корективи у наше повсякденне життя та я, як депутат міської ради, з перших днів війни разом з іншими волонтерами передавав  військовослужбовцям з різних підрозділів ЗСУ, які дислокуються на Харківщині, Донеччині, Сумщині турнікети, тактичні аптечки, медичні препарати(кровоспинні, знеболюючі, жарознижувальні), харчові продукти, засоби гігієни, устілки для взуття, продукти швидкого приготування, овочі.

Спрямовував свою діяльність на допомогу внутрішньо переміщеним особам, які проживали на закріпленому за мною окрузі.

За власні кошти придбано та роздано близько шістдесяти пакунків гуманітарної допомоги(харчові продукти та засоби гігієни).

Чужих дітей не буває, саме тому в серпні за сприяння БО для малечі, які були вимушені залишити свої власні домівки, організоване та проведене дитяче свято, а батьки в свою чергу мали можливість поспілкуватися з психологом (всього було охоплено близько 40 осіб).

Упродовж звітного періоду разом з працівниками закладів освіти, волонтерами було роздано близько 50 продуктових наборів для дітей, які виховуються в багатодітних сім’ях та опинилися в складних життєвих обставинах.

Воює не тільки зброя – воює український дух, який неможливо здолати! Перемога за нами!

Слава Україні!