4 жовтня – День територіальної оборони України

4 жовтня – День територіальної оборони України

З цього року відповідно до Указу президента України встановлено День територіальної оборони, який відзначатиметься у першу неділю жовтня.

Це свято запроваджене на державному рівні, «враховуючи важливість територіальної оборони у забезпеченні обороноздатності та територіальної цілісності України, роль складових сектору безпеки й оборони та інших суб'єктів, що залучаються до виконання завдань територіальної оборони, а також із метою подальшого розвитку сучасних військових традицій».

Вітаю усіх причетних до цього свята. Досягнення миру в Україні – найбільша мрія кожного громадянина країни, військового і цивільного.  В останні роки ми особливо гостро відчули велике значення власної армії для збереження суверенітету у нашій країні, стабільного розвитку держави.

Шановні військові, бажаю вам усім незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх ваших мрій і побажань.

Виконувач обов’язки

голови райдержадміністрації,

начальник територіальної

оборони Лубенського району                                                     Сергій Сіряченко