Державна лісова охорона ДП « Лубенське лісове господарство » інформує про розміри штрафних санкцій при здійсненні незаконної рубки дерев

Державна лісова охорона  ДП « Лубенське лісове господарство »  інформує про розміри штрафних санкцій при здійсненні незаконної рубки дерев

Незаконні рубки – це заготівля деревини без спеціального дозволу на використання лісових ресурсів (лісорубний квиток).

Правопорушником вважається особа, яка здійснює незаконну порубку дерев або чагарників у лісах, захисних та інших лісових насадженнях; перевезення, зберігання, збут незаконно зрубаних дерев або чагарників.

Правопорушник, який здійснив незаконну рубку дерев, сплачує:

• ✔️ розмір шкоди, заподіяної лісу в залежності від діаметра дерева.

Мінімальний d пня у корі 10 см сума завданих збитків наданих лісовому господарству з урахуванням коефіцієнта інфляції на 2020 рік - - становить – 304 грн. 70 коп.,

• при d пня у корі  30 см – складає 4447 грн. 76 коп.
  • При d пня у корі 50 см – 12803 грн. 77 коп.

✔ адміністративний штраф  за самовільну  незаконну рубку  становить

• на громадянина - 510 грн. до 1020 грн.;
  • на посадових осіб -  від 2550 грн.  до 5100 грн.;

за ті самі дії вчинені особою повторно :

• на громадянина від 1020 грн.  до 1530 грн.;
  • на посадових осіб від 10200 грн. до 15300 грн.;

Правоохоронні органи визначають кваліфікацію злочину та можливе настання кримінальної відповідальності.

Прес – служба ДП « Лубенський лісгосп»