Дорога Р-42 Лубни-Миргород-Опішня у межах Лубенського району цього року ремонтуватися не буде Голова райдержадміністрації Олександр Циганенко разом із своїм заступником Сергієм Сіряченком оглянули дорогу Р-42 Лубни-Миргород-Опішня, яка віднесена до програми #ВеликеБудівництво.

Ремонтні роботи зараз тривають біля селища Ромодан. За інформацією прораба підрядної організації ТОВ «Ростдорстрой» Олексія Шпілєвського, сьогодні дорожники завершують укладення нижнього шару дорожнього полотна, відзавтра починають укладення верхнього шару. Дорога будується суцільними картами протяжністю від 1,5 до 3 км, загальний кілометраж проведених цьогорічних робіт становить понад 20 км. Також буде проведене планування узбіч, тобто підсипка відпрацьованим асфальтом.

Визначена дорога у цьому році ремонтуватиметься лише у межах Шишацього та Миргородського районів, продовження робіт на території Лубенського району стоїть у планах.