Майже 8 млн грн з обласного бюджету спрямують на матеріальну допомогу жителям Полтавщини

827 жителів Полтавщини отримають матеріальну допомогу у квітні. Для виплат з обласного бюджету спрямували майже 8 млн грн. Таке рішення ухвалили на засіданні профільної комісії ОВА.

«Допомагаємо тим, хто цього дійсно потребує. Підтримка захисників залишається незмінним пріоритетом: 151 військовому виплатять залежно від ступеня тяжкості поранення від 5 до 20 тис. грн. Загальна сума – понад 1,4 млн грн. 65 сімей полеглих бійців отримають допомогу на понад 3 млн грн», – сказав начальник ОВА Філіп Пронін.

Також понад 500 жителів області отримають фінансову підтримку для лікування, зокрема й онкозахворювань. Серед звернень і 14 – від людей із числа ВПО. Дев’ять учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС отримають на лікування від 1 до 20 тис. грн.

Традиційно передбачена одноразова допомога довгожителям, яким виповниться 100 років. Цього місяця трьом мешканцям області спрямують по 5 тис. грн.