ОБЛАСНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЖИТЛОВОГО БУДІВНИЦТВА НА СЕЛІ НАДАЄ ПІЛЬГОВІ КРЕДИТИ ПІД 3% РІЧНИХ Програма підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» в Полтавській області впроваджується з 1998 року та діє на підставі правил надання довгострокових кредитів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України № 1597 від 05.10.1998 року зі змінами та доповненнями. За час діяльності Програми, станом на 01.03 2019 року, Фонд надав фінансову підтримку 2 795 сільським сім’ям на загальну суму 86 млн. 38 тис. 492 грн.

Фонд надає кредити під 3% річних (багатодітні родини, у яких є 3 і більше дітей, звільняються від сплати відсотків) на такі цілі: спорудження житлових будинків з надвірними підсобними приміщеннями в сумі 300 тис.грн., добудову незавершених житлових будинків, реконструкцію житла в сумі 150 тис.грн., придбання незавершеного будівництва та готового житла в сумі 200 тис.грн., спорудження інженерних мереж та підключення їх до існуючих комунікацій в сумі 50 тис.грн. Також фонд надає короткострокові кредити в сумі 15 тис.грн. терміном на 3 роки для проведення газифікації та водопостачання житла людям пенсійного віку.

Кредити надаються всім працюючим громадянам, місце працевлаштування яких знаходиться в сільській місцевості, в селищах та містах районного значення.

Також звертаємо Вашу увагу на те, що Фонд першочергово надає кредити учасникам АТО та внутрішньо переміщеним особам, які мають офіційне працевлаштування.

З 01.01.2019 року Фонд виконує обласну Програму розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року в частині кредитування, затверджену рішенням пленарного засідання 22 сесії обласної ради сьомого скликання від 19.10.2018 року № 873. Кредити по цій програмі надаються суб’єктам господарювання, які здійснюють свою діяльність з виробництва продукції сільського господарства, її зберігання, переробки, доведення до споживача (фермерським господарства, сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам, фізичним особам-підприємцям, у тому числі новоствореним (зареєстрованим), які мають чистий дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік до 10,0 млн.грн.

Кредити надаються на реалізацію бізнес-планів суб’єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність у сфері агропромислового комплексу, на такі цілі: садівництво, ягідництво, овочівництво, тваринництво, розвиток зеленого туризму. Гранична сума даних видів кредиту становить 500 тис. грн. під 3% річних з терміном погашення до 5 років.

За більш детальною інформацією просимо звертатися до Фонду: вул.. Міщенка, 2, кім.84 (5 поверх), м. Полтава; тел.: (053 22) 2-68-53, 2-87-15, 050-304-91-34, 067-535-02-34.

ДолученняРозмір
zayava.pdf25 КБ