Представники громадських об'єднань та ветеранської спільноти області обговорили проєкт Закону України «Про засади ветеранської політики в Україні»

На базі Центру ветеранського розвитку Полтавського державного медичного університету, відбулося широке обговорення положень проєкту Закону України «Про основні засади ветеранської політики в Україні».

До спільного напрацювання засад новітньої ветеранської політики долучилися ветерани російсько-української війни, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, інститути громадянського суспільства.

Нагадаємо, що нова державна ветеранська політика визначена серед головних напрямків Плану пріоритетних дій Уряду на 2024 рік.

Серед іншого, учасники заходу обговорили важливість чіткого унормування статусів Захисників України, а також основних напрямів реалізації ветеранської політики в Україні.

За результатами засідання до Мінветеранів будуть подані пропозиції учасників зібрання до проєкту Закону України.

Інформує облвійськадміністрація