Проведено засідання районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення при Лубенській районній державній адміністрації

при Лубенській районній державній адміністрації

25 червня відбулось засідання районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення при Лубенській районній державній адміністрації (далі – МКМР).

Засідання МКМР з правової освіти населення було проведено під головуванням керівника апарату  районної державної адміністрації – Олени Пірової.

На засіданні було обговорено наступні питання:

1. Про соціальну роботу з питань профілактики негативних явищ у дитячому молодіжному середовищі.

2. Про надання безоплатної правової допомоги як одного із засобів захисту прав людини.

3. Правоосвітні заходи з питань профілактики дитячої бездоглядності та безпритульності