Прозорість і підзвітність: щодо закупівлі Полтавської міськради відкрили кримінальне провадження

Чергова закупівля Полтавської міськради викликала суспільний резонанс і привернула увагу робочої групи «Прозорість і підзвітність».

Мова про тендер, який передбачає постачання індивідуального обмундирування для військових. Зокрема рюкзаків, плитоносок, підсумків, чохлів для планшетів, килимків.

Про це розповів начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.

«Полтавська окружна прокуратура внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 364 ККУ щодо зловживання владою або службовим становищем. У межах кримінального провадження виявили завищення ціни на понад 1,6 млн грн. Триває досудове розслідування, – сказав Філіп Пронін. – Прозоре й раціональне використання бюджетних коштів – наше спільне завдання на всіх рівнях».

ОВА