Тренінгові заняття для осіб, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі

Лубенським районним  центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (директор Ірина Харченко) 16 квітня  2019 року спільно із Лубенським  міськрайонним відділом  філії  Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області проведено робочу зустріч та тренінгові заняття для осіб,  які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі на теми: «Стоп насильство!» та «Протидія торгівлі людьми».
       Під час зустрічі були обговорені робочі моменти у співпраці, проблемні та актуальні питання які виникають під час службової діяльності, а саме: соціальний супровід осіб та сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, консультування та послуги соціальної профілактики для підоблікових молодіжного віку та неповнолітніх осіб.

Також було вирішено налагодити більш тісну та оперативну роботу по обміну інформацією щодо осіб молодіжного віку, які опинилися у складних життєвих ситуаціях та в день реєстрації видавати буклети із роз’яснювальною інформацією про безкоштовну та анонімну підтримку.

Окрім планових питань, соціальні партнери розглядали нові форми роботи з дітьми та молоддю, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі: пенітенціарну пробацію та мотиваційне консультування.