У громадах Полтавщини надають безкоштовні послуги для ветеранів

У громадах Полтавщини надають безкоштовні послуги для ветеранів

У Гадяцькій громаді надають послуги соціального відновлення й підтримки ветеранам і членам їхніх сімей та родинам загиблих (померлих) захисників і захисниць України.

305 ветеранів війни та членів їхніх сімей отримали щорічну разову грошову компенсацію на часткове погашення витрат на підготовку до опалювального періоду. Загальна сума – 610 тис. грн.

Також 12 людям відшкодували вартість путівок на сімейну реабілітацію й психологічну підтримку на суму понад 131 тис. грн.

У громаді дбають про дозвілля ветеранів війни і членів їхніх сімей. На компенсацію за відвідування спортивних секцій та басейну спрямували понад 37 тис. грн.

Також у громаді надають безкоштовні послуги юристів, психолога, фахівця з фізичної реабілітації.

Сім людей з інвалідністю внаслідок війни та членів сімей загиблих (померлих) захисників та захисниць України оздоровилися в санаторно-курортних закладах, розташованих на території Полтавської області. Відшкодовано вартість путівок на суму понад 90 тис. грн.

Інформує облвійськадміністрація