У райдержадміністрації триває прийом пропозицій щодо кандидатур для Дошки пошани 3 липня головою райдержадміністрації Тетяною Качаненко проведено нараду щодо підготовки до відкриття оновленої районної Дошки пошани.

Оновлена дошка пошани Лубенського району щороку відкривається на День Державного Прапора України, нині ж триває процес підготовки до відзначення державного свята та вшанування кращих працівників районних структур. Згідно з Положенням про районну Дошку пошани кандидатури визначаються у декількох номінаціях, що охоплюють усі сфери життєдіяльності району.

До 10 липня триває прийом пропозицій відносно кандидатур для занесення на Дошку пошани у цьому році.