Учні шкіл Полтавщини зайняли призові місця літньої гімназіади України з легкої атлетики

У Львові відбулася V літня гімназіада України з легкої атлетики, в якій за нагороди боролися 320 школярів із 18 областей країни. Учні шкіл Полтавської області вдало виступили на змаганнях та повернулися додому з нагородами.

Золоті медалі здобули:

– Юлія Велика (Гребінківська загальноосвітня школа N4) – стрибки у довжину;

– Ярослав Листопад (Тахтаулівський НВК імені Самійла Величка) – метання диска;

–  Валерія Лапа (Кременчуцький спортивний ліцей імені І.М.Піддубного) – потрійний стрибок.

Срібні нагороджи вибороли:

– Сергій Шмиголь (Тахтаулівський НВК імені Самійла Величка) – метання списа;

– Анастасія Рєзнікова (Кременчуцький спортивний ліцей імені І.М.Піддубного) – біг на 100 м з бар’єрами;

– Юлія Велика (Гребінківська загальноосвітня школа N4), Анастасія Рєзнікова, Валерія Лапа (Кременчуцький спортивний ліцей імені І. М. Піддубного), Лілія Лугова (КЗ «Полтавська ЗОШ І-ІІІ ступенів N38») – естафета.

Треті місця на змаганнях зайняли:

– Вадим Лук’яненко (Пирятинський ліцей), біг на 2000 м з/п;

– Ярослав Листопад (Тахтаулівський НВК імені Самійла Величка) – штовхання ядра;

– Анастасія Рєзнікова (Кременчуцький спортивний ліцей імені І. М. Піддубного) – стрибки у довжину;

– Валерія Лапа (Кременчуцький спортивний ліцей імені І. М. Піддубного) – біг на 100 м з бар’єрами.

Інформує ОВА