ВІДБУЛАСЯ РОБОЧА НАРАДА НА ОБ’ЄКТІ РЕКОНСТРУКЦІЇ ПРИЙМАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ

ВІДБУЛАСЯ РОБОЧА НАРАДА НА ОБ’ЄКТІ РЕКОНСТРУКЦІЇ ПРИЙМАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ Голова райдержадміністрації Олександр Циганенко взяв участь у робочій нараді, яка щопонеділка проходить на об’єкті реконструкції приймального відділення та фізіотерапевтичного кабінету під відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги КП "Лубенська лікарня інтенсивного лікування", що є частиною програми президента України #ВеликеБудівництво.

Роботи на визначеному об’єкті тривають вже більше двох місяців, термін введення в експлуатацію – орієнтовно кінець жовтня.

Голова райдержадміністрації Олександр Циганенко та міський голова Олександр Грицаєнко традиційно оглянули об’єкт, подивилися стан та інтенсивність проведення робіт, з підрядною організацією та проєктантом узгодили ряд технічних та організаційних моментів.