З нагоди Дня родини сім’ю учасника АТО Анатолія Різніченка відзначено за сумлінне батьківство У рамках відзначення Дня родини, який відповідно до Указу Президента України щорічно святкують 8 липня, на Лубенщині проведено ряд масових заходів.

Також проведено обласну акцію «Відповідальне батьківство – щасливе дитинство», метою якої є популяризація сімейних цінностей. Родину учасника АТО Анатолія Різніченка з Вовчика відзначено за сумлінне батьківство, збереження та розвиток сімейних традицій, підвищення рівня духовних, моральних цінностей, авторитету української родини та вручено подарунок, придбаний у рамках проведення акції.