Звернення Сергія Сіряченка з нагоди Дня пам’яті про Чорнобильську трагедію

Звернення Сергія Сіряченка з нагоди Дня пам’яті про Чорнобильську трагедію

Дорогі мешканці Лубенського району!

Вже 38 років ми несемо у душах і серцях біль, завданий нищівною катастрофою на Чорнобильській атомній електростанції.

Страшна ядерна аварія забрала життя і здоров’я тисяч наших громадян, спричинила тяжкі екологічні наслідки, принесла біль та страждання багатьом українським родинам.

Час не загоїв чорнобильських ран, не стер у пам’яті трагічні події. Проте, масштаби катастрофи могли б бути незрівнянно більшими, якби не мужність і самопожертва сотень тисяч учасників ліквідації наслідків аварії. Ризикуючи життям та здоров’ям, пожежники, будівельники, військові, правоохоронці, медики, працівники станції виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації.

Вони рятували не лише атомну станцію, Прип’ять, Чорнобиль… Вони рятували Україну та весь світ.

Тож, шановні ліквідатори! Доземно схиляємось у великій подяці перед вами! Перед пам’яттю померлих від радіаційного смерчу та відвагою тих, хто серед нас.

Хай залишаться в минулому й ніколи не повторяться жахи чорнобильської катастрофи, а згадка про ті події навчить людство цінувати мир та спокій.

Начальник районної

військової адміністрації