Допомога ВПО

Версія для друкуВерсія для друку

 

 

ДЕПАРТАМЕНТ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛВІЙСЬКАДМІНІСТРАЦІЇ

 

Інформаційний лист

 

 

    

       
  • 3000 гривень – на кожну дитину або особу з інвалідністю;
  • 2000 гривень – на кожну іншу особу.

З 1 травня 2022 року на допомогу мають право ВПО, які:

  • перемістились з тимчасово окупованої території АР Крим і м. Севастополь;
  • перемістились з території територіальних громад, що розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні);
  •  внутрішньо переміщеним особам, у яких житло зруйноване або непридатне до проживання і які подали заявку до 20.05.2022 р. на відшкодування відповідних витрат, зокрема через Єдиний державний вебпортал електронних послуг або за умови подання документального підтвердження від органів місцевого самоврядування факту пошкодження/знищення нерухомого майна внаслідок бойових дій .

     З метою вирішення питання щодо соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб Департаментом соціального захисту населення узагальнено інформацію щодо додаткових соціальних виплат у рамках співпраці з міжнародними організаціями.

     Заяву на отримання додаткової грошової допомоги від міжнародних організацій можна подати на соціальній платформі єДопомога (https://edopomoga.gov.ua).


     Зверніть увагу, що отримати фінансову допомогу можна тільки від однієї з організацій, яка реалізує програму ООН. Це один і той самий вид допомоги, який здійснюють різні агенції, перелік яких не є вичерпним.

 

 

Програма від ЮНІСЕФ «Спільно» передбачає, що сім’ї (незалежно від реєстрації як ВПО) можуть отримувати тримісячну грошову підтримку в розмірі 2 200 грн на особу (але не більше 5 осіб в сім’ї), у разі якщо вони:

  • Мають троє і більше дітей до 18 років, з яких принаймні одна дитина не досягла двох років;
  • Мають двоє і більше дітей до 18 років, з яких принаймні одна дитина з інвалідністю.

Прийомні батьки/батьки-вихователі також можуть подавати заявку на отримання допомоги.

Для отримання коштів, необхідно зареєструватися на сайті register.unicef.org. Про прийняте рішення повідомляють за допомогою СМС. Якщо рішення буде позитивним, виплата надійде протягом 4 тижнів з моменту подання заявки.

Детальніше: https://register.unicef.org/