Повідомлення ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Лубенській райдержадміністрації

Версія для друкуВерсія для друку

РОЗПОЧАТО ЗБІР ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ З ФОРМУВАННЯ НОВОГО СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ЛУБЕНСЬКІЙ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ!

Повідомлення

ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Лубенській райдержадміністрації

             Установчі збори з формування нового складу громадської ради при Лубенській районній державній адміністрації відбудуться 25  травня 2021 року в Малій залі (м. Лубни, площа академіка Олексія Бекетова, 19) о 10.00.

            Громадська рада при районній державній адміністрації як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996  «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (зі змінами від 8 квітня 2015 р. № 234), для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

         Склад громадської ради формується на установчих зборах шляхом відкритого голосування за осіб, які особисто присутні на установчих зборах та кандидатури яких внесені інститутами громадянського суспільства.

         Кількісний склад громадської ради визначається установчими зборами та не може становити більше 35 осіб.

         Строк повноважень складу громадської ради –  два роки.

         До складу громадської ради може бути обрано не більше, ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

         Членство в громадській раді є індивідуальним.

         Для участі в установчих зборах у строк до 25 квітня 2021 року (включно) до ініціативної групи  за адресою: м. Лубни, площа академіка Олексія Бекетова, 19, кімната 48, необхідно подати:

               заяву у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства;

               рішення, прийняте, у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Громадської ради;

               біографічну довідку делегованого представника інституту громадянського суспільства;

               копію виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей та завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;

               інформацію про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останнього року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, - за період діяльності).

               Інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних.

            Зразки  документів розміщені на офіційній веб-сторінці Лубенської райдержадміністрації (в рубриці «Громадська рада» (розділ «Підготовка установчих зборів http://lubny.adm-pl.gov.ua/page/zrazki-dokumentiv »)

           Відповідальна особа – Леоненко Інна Михайлівна, електронна пошта: luben-rdavp@ukr.net.

            Документи приймаються кожного робочого дня з 08.00 до 17.15, перерва з 12.00 до 13.00.

            Повідомлення затверджене на першому засіданні ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Лубенській районній державній адміністрації 22 березня 2021 року.

 

 

Наверх ↑