У КОНОТОПІ, ЩО НА СУМЩИНІ, НА ФІНІШНУ ПРЯМУ ВИЙШЛО БУДІВНИЦТВО 3-Х ГУРТОЖИТКІВ ПОЛІПШЕНОГО ПЛАНУВАННЯ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ КОНТРАКТНОЇ СЛУЖБИ ЗС УКРАЇНИ 58-Ї ОКРЕМОЇ МОТОПІХОТНОЇ БРИГАДИ ОК «ПІВНІЧ»

Наразі військовослужбовці зі складу 36-го шляхо-відновлювального полку Державної спеціальної служби транспорту Міноборони проводять оздоблювальні роботи.

Двоповерхова будівля призначена для розміщення 125 військовослужбовців у 25 кімнатах. На кожні 2 кімнати розраховано окремий санвузол та душова. Окрім того, на поверсі розташовані кухня та необхідні побутові приміщення. Здача в експлуатацію запланована на лютий 2019 року.

Загалом, для потреб 58-ї окремої мотопіхотної бригади, триває будівництво чотирьох гуртожитків поліпшеного планування. Також для військовослужбовців цієї бригади здійснюється будівництво 4-х поверхового багатоквартирного будинку для штатно-посадового житла на 51 квартиру, їдальні, де харчуватимуться військові за новим Каталогом продуктів та штабу бригади.